Inhoudsopgave
In dit artikel duiken we in de laatste updates, wat de schikking inhoudt en wat we nu kunnen verwachten.
Ripple betaalt $125 miljoen in cash
“Dat is nooit aan de orde geweest.”
Ripple heeft het bedrag al in escrow gestort, zoals de rechtbank eiste, terwijl beide partijen hun beroepsprocedures doorliepen.
Een communitylid, bekend als Savant, speculeerde dat Ripple de boete in XRP zou kunnen betalen voor nationale reserves. Fagel veegde die theorie echter al snel van tafel:
“De SEC zou dat nooit accepteren, en zelfs als, dan moest een rechter dat goedkeuren.”
Schikking in zicht, maar nog even geduld
Volgens Fagel hangt het einde van de rechtszaak aan een zijden draadje. Zowel Ripple als de SEC moeten hun beroepen intrekken, en dat lijkt eraan te komen.
Ripple heeft zijn tegenberoep al laten vallen, en de verwachting is dat de SEC volgt. Fagel legde uit:
“Zodra beide partijen hun beroepen intrekken, wordt de uitspraak van kracht en gaat het geld naar de SEC.”
Maar wanneer precies? Dat blijft gissen. Fagel schat dat het één tot twee maanden kan duren voordat de SEC stemt over het intrekken van het beroep.
Sommige zaken worden versneld afgehandeld, en de XRP-rechtszaak zou zomaar prioriteit kunnen krijgen. De SEC lijkt namelijk gebrand op een snelle afsluiting: ze hebben al ingestemd met een schikking waarbij ze slechts $50 miljoen van de $125 miljoen boete innen.
